V pátek 12. srpna publikum a kolemjdoucí na Příhrádku uchvátily na kytaru precizně odehrané bluesové tóny doprovázené rytmem bubnů. Kapela WBand ohromila nevšedním hudebním zážitkem, který ocenila i porota na festivalu European Blues Challenge v Malmö. A že jejich groove dokázal roztančit i ty nejmenší posluchače se můžete přesvědčit zde.
ZpětPrvňáčci byli pasováni na čtenáře
V uplynulých týdnech probíhalo tradiční pasování prvňáčků na čtenáře a…