Upozornění pro knihovny, které byly připojeny k internetu prostřednictvím PIK (Projektu internetizace knihoven).
V poslední době jsme zaznamenali zprávy knihoven, které byly osloveny bývalým poskytovatelem (O2), aby vrátily router/modem, příp. satelit, kterým byly napojeny k internetu. Znovu připomínáme knihovnám stanovisko ředitele KI NK ČR, dr. Richtera, z 24.1. minulého roku. Doporučujeme knihovnám a jejich zřizovatelům neotálet a na výzvu reagovat neprodleně.
Zpět